ÖNEMLİ TARİHLER

Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Sizlerin değerli katılımları ile verimli ve başarılı geçeceğini umduğumuz TKBBV 5. İlkbahar Toplantısı’nı 12-15 Kasım 2020 tarihlerinde Maxx Royal Otel Belek, Antalya’ da yapmayı planladık.

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfının (TKBBV) düzenlediği bu toplantıda Kulak Burun Boğaz alanındaki son gelişmeler ülkemizin önde gelen hekimlerince ele alınacak, verimli bir ortamda bilgi alışverişi sağlanacaktır. Değişik konulardaki paneller yanında konferanslar interaktif bir tartışma ortamı sağlayacaktır.

TKBBV'nin kuruluş amaçlarından en önemlisi genç KBB BBC uzmanlarının eğitimine katkı sağlamaktır. Bu bağlamda, toplantının bir bölümü de genç KBB BBC uzmanlarının sunumlarına ve çalışmalarını paylaşmasına ayrılmıştır. Konularında deneyimli öğretim üyelerinin de katkıları ile yapılacak olan Genç KBB BBC toplantısı bu türde ülkemizde ilk ve tek toplantı olup genç meslektaşların çalışmalarını ve başarılarını sergileyebilme platformu olarak yer almaktadır.

Toplantımıza gereken ilgiyi göstereceğinizi bekleyerek saygılar sunar, iyi çalışmalar dileriz.
Saygılarımla,

Prof. Dr. Cem MEÇO
TKBBV 5. İlkbahar Toplantısı Kongre Başkanı

Sayın hocalarım, değerli meslektaşlarım,

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı tarafından  "TKBBV İlkbahar Toplantısı" ismiyle 12-15 Kasım 2020 tarihlerinde Maxx Royal Otel’de (Belek /Antalya) düzenlenecek kongremiz bünyesinde  ‘’Genç KBB İlkbahar Toplantısı‘’ adı altında 5.kez gerçekleştireceğimiz toplantıyı bildirmekten onur duyuyorum.

Geçen 4 yılda yaklaşık 300 genç meslektaşımız toplantımız bünyesinde konuşma fırsatı buldu. Oldukça dinamik ve verimli geçen toplantımızı bu yıl da planladığımız haliyle 12 oturum halinde yapılacak olup, oturumları branşımıza ait tüm alt alanlarını içerecek şekilde yapılandıracağız. Bu yıl yeniliklerle zenginleştireceğimiz toplantı için başvuru yapan meslektaşlarımızı programa dâhil ederek, bilimsel bir ortamda kendi bilgi, tecrübe, cerrahi teknik, klinik çalışma veya yaklaşımlarını sunma olanağı sağlayacağız.

Klinik ve akademik olarak farklı seviyelerde olan ve farklı uygulamalara sahip hocalarımızın ve meslektaşlarımızın aynı salonlarda sunum yapmasının genç meslektaşlarımız için öğretici ve yol gösterici olacağına inanıyoruz. Bu nedenle Genç KBB İlkbahar Toplantısı’nın tüm değerli meslektaşlarımıza ve hocalarımıza açık olduğunu belirtmek isterim.

Sizlerin katılımıyla daha da güçlenecek olan kongre için, hepinizi bu zengin bilimsel ve sosyal programı paylaşmaya ve toplantımıza katılmaya davet ediyorum.

Birlikte büyüdüğümüze, değiştiğimize ve geliştiğimize olan inancımızla…

Saygılarımla

Prof. Dr. İbrahim Sayın
Genç KBB İlkbahar Toplantısı Başkanı